Вища освіта в Польщі, освіта у Польщі - Освіта Поль, Навчання в Польщі
Крок 1
Виберіть спеціальність
Крок 2
Перевірте умови
Крок 3
Оцінка витрат
Крок 4
Запишіться і підтвердіть
Крок 5
Студентська віза

5 кроків до Польщі

image

Student's talk:
Anke Miller (Germany)
Hello to international students in Warsaw! I came to Poland in 2010. I didn't know anyone in the country. On the Think Poland orientation day I met another girl from India and we became friends. It was easier for us to share experiences of living in a new country. Come to Think Poland events and you'll never be lonely!

Якщо Ви думаєте про навчання в Польщі, але не знаєте з чого почати, скористайтесь покроковим гідом, який поданий нижче, який ми приготували для іноземних студентів. В тому часі, пам`ятайте, що деякі секції доступні лише після логування.

Як почати навчання в університетах Польщі? Це легко! Перш за все Вам потрібно ознайомитися з загальними вимогами. Потім, якщо Ви вже визначилися з обраною спеціальністю, Вам потрібно врахувати індивідуальні вимоги конкретного обраного Вами навчального закладу. Деякі університети можуть вимагати додаткові документи до загального пакету

Якщо Ви зустрінетесь з будь-якими перешкодами протягом адміністративного процесу вступу, звертайтесь до агентів Think Poland. Ми тут для того, щоб Вам допомогти і підтримати Вас в Вашому виборі навчального закладу. Think Poland також допоможе Вам з організацією Вашої подорожі і буде підтримувати Вас протягом Вашого навчання.

¿Quieres estudiar en Polonia u obtener más información? Crea la cuenta o ponte directmente en contacto con nosotros


Work and Study in Poland learn English and get your Student Visa to Poland in Europe.