Навчання в Польщі | Think Poland

Про нас

image

Student's talk:
Jhumpa Rushdie (India)
Hello to international students in Warsaw! I came to Poland in 2010. I didn't know anyone in the country. On the Think Poland orientation day I met another girl from India and we became friends. It was easier for us to share experiences of living in a new country. Come to Think Poland events and you'll never be lonely!

Think Poland було створено з думкою про Вас – мобільних студентів. Ваша чисельність зростає шаленими темпами. Ви добре усвідомлюєте переваги вищого навчання за кордоном і здобуття іноземних контактів, що може бути Вашою перевагою в побудові кар`єри.

Think Poland розуміє, що навчання в Європі є гарним початком Вашого майбутнього. Тому ми створили портал, де Ви можете знайти все, що потрібно знати про навчання та проживання в Польщі. Ви можете подивитись презентації університетів, вибрати галузь навчання, так само як прочитати думки інших студентів, хто вже прийняв виклик і розпочав навчання в Польщі. Think Poland пропонує різноманітні курси: дешеві, більш дорогі і і такі, що зможуть задовольнити найбільш вимогливих студентів .

Тут Ви можете також познайомитись з польською культурою, історією та щоденним життям. Якщо Ви лише почали мріяти про переїзд в Європу, подивіться на нашу туристичну секцію. Ми вважаємо, що національні багатства Польщі зможуть забезпечити кожен Ваш вибір.

Think Poland це єдина організація, яка промує не лише навчання в Польщі, але й країну в цілому. Програма співпрацює з професійними рекрутинговими агентствами Європи, Азії, Австралії та Середньої Європи. Якщо Ви потрапили в Польщу через наш портал, Ви зустрінетесь з студентами з всього світу. Ми гарантуємо, що Ваше навчання в Польщі буде організоване найкращим чином.

Не турбуйтесь, що Ви будете самі в Польщі. Ми маємо центри наших закордонних студентів в багатьох академмістечках, таких як Варшава, Краків, Познань, Лодзь, Люблін та Сопот. Ми гарантуємо професійний та сучасний сервіс, на нашому досвіді та досвіді нашого персоналу. Ми будемо супроводжувати Вас протягом всього процесу навчання та допоможемо Вам у отриманні студентської візи в польському консульстві Вашої країни. Ви також можете на нас розраховувати при дотриманні інших формальностей під час подорожі, включаючи організацію отримання карти побуту, що дасть Вам змогу працювати, в влаштуванні Вашого проживання, або асистуванні Вас при отриманні роботи.

image

Think Poland – це найбільша така програм в країні, яка бере участь в промоційному маркетингу рекрутації студентів. Ми маємо рекомендації Польської академії наук (ПАН), а також сертифікації ISO. Think Poland фінансується Інноваційною Економічною Програмою Європейського Союзу.Вітаємо в ПОЛЬЩІ!

¿Quieres estudiar en Polonia u obtener más información? Crea la cuenta o ponte directmente en contacto con nosotros


Work and Study in Poland learn English and get your Student Visa to Poland in Europe.