Вища освіта в Польщі, освіта у Польщі - Освіта Поль, Навчання в Польщі

Проживання

image

Student's talk:
Chen Lin (China)
Finding a place to live in Warsaw on your own can be tough if you do not know much about the city, not to mention the difficult language! Think Poland helped me to find a nice room in a students' apartment near the metro line. It saved me the hassle and stress dealing with the landlords. Thanks, Guys!

Вас напевно цікавить, які умови проживання на Вас чекають по приїзді до Польщі. Добре, турбуватись не має за що. Ми маємо варіанти, що задовольнять кожного. Якщо Ви хочете подорожувати по Польщі протягом перерв між навчанням і маєте трохи грошей, у нас є багато пропозицій по проживанню, з яких Ви можете вибрати найбільш комфортні для Вас. Ви познайомитесь з новими людьми і зможете зекономити гроші одночасно. Якщо, з іншої сторони, ви цінуєте спокій і тишу – Ви можете орендувати окрему студію чи апартаменти.

Нижче подані найчастіше уживані пропозиції по проживанню серед студентів Польщі

  • Спільне проживання - це один з найбільш уживаних варіантів проживання серед студентів. Воно найбільш прийнятне для тих, хто вже має друзів та знайомих в Польщі і хоче мати можливість проживати разом. Перед тим як в`їхати, ви повинні дати завдаток в сумі одномісячної оплати. Ціни варіюють в межах 600 – 900 PLN за кімнату за місяць в залежності від місця розташування і стандарту кімнати. Також є плата за бронювання. .
  • Квартира– Студенти, що віддають перевагу можливості проживати самостійно можуть орендувати квартиру чи студію. Ми маємо пропозиції квартир в найбільших містах Польщі, які Ви можете побачити та забронювати. Наприклад, в Варшаві квартира коштує 900 – 1200 PLN за кімнату за місяць. Двокімнатні апартаменти коштують в середньому 1300 – 1600 PLN за місяць. Також є плата за бронювання.
image
  • Кімнати - цей варіант є можливий лише для студентів університетів. Студентські кімнати розташовані в кампусі. Варто зауважити, що кімнати в гуртожитку обмежені в кількості і переважно бронюються для учнів, які не мають інших фінансових можливостей. Ціна починається з приблизно 400 PLN за місяць.

Не турбуйтесь за житло! В залежності від Вашого бюджету, ми знайдемо для Вас оптимальний варіант, щоб Ви почувались комфортно серед студентської молоді.

¿Quieres estudiar en Polonia u obtener más información? Crea la cuenta o ponte directmente en contacto con nosotros


Work and Study in Poland learn English and get your Student Visa to Poland in Europe.