Вища освіта в Польщі, освіта у Польщі - Освіта Поль, Навчання в Польщі

Зарахування

image

Student's Talk:
Phuong Nguyen (Vietnam)
I wanted to study in Europe. Through Think Poland portal I found out that I can study tourism in Poland. I learned which documents I had to submit to University and how to write an application letter. The procedures in Poland differ from Vietnam so I am grateful Think Poland showed me what to do!

Think Poland забезпечує процедуру зарахування абітурієнтів на навчання з сторони університетів, які ми представляємо. Тому, Ви можете бути певні, що Ваші документи складені у відповідності до навчального закладу, куди Ви поступаєте.

Процес поступлення може бути довгим і складним. Кожен університет має свою процедуру вступу та може вимагати специфічні документи залежно від сфери та рівня навчання (бакалавр, магістр чи доктор).

Сертифікати та дипломи, що Ви здобули, повинні бути перекладені на польську мову на відповідному рівні. Інколи вони можуть потребувати нострифікації в польському консульстві в Вашій державі.

Ми допоможемо Вам зібрати та підготувати необхідні документи, надамо консультації про те, як написати CV на польській мові, та знайдемо для Вас перекладача та підкажемо, що потрібно зробити, щоб вдало закінчити вступний процес. В такому випадку Ви можете бути певні, що уникнете всіх можливих труднощей.

Коли ми отримаємо всі Ваші документи, ми ї направимо у відповідний відділ в університетів. Ми також будемо Вас супроводжувати протягом процесу інтернет реєстрації, тому Ви не будете мати проблем. Якщо інтерв`ю є невід`ємною частиною приймального процесу, ми забронюємо час та допоможемо підготуватись.


Зберігайте Ваші документи, дипломи та сертифікати в одному місці. Ви ніколи не знаєте, що саме може стати вирішальним при прийнятті на обраний Вами курс.

¿Quieres estudiar en Polonia u obtener más información? Crea la cuenta o ponte directmente en contacto con nosotros


Work and Study in Poland learn English and get your Student Visa to Poland in Europe.