Вища освіта в Польщі, освіта у Польщі - Освіта Поль, Навчання в Польщі

Студенти кажуть:

image

Студенти кажуть:
Я вивчаю Міжнародний бізнес, а також іспанську мову в тому ж часі. В майбутньому я б хотіла працювати в іспанській корпорації десь в Європі. Я вірю, що навчання в Польщі дасть змогу досягнути моєї мети.

Вам не потрібно знати польську мову, щоб навчатись в Польщі. Добре знання англійської мови дасть Вам можливість навчатись в більшості польських університетів. Ви також можете взяти курс французької або німецької. Кілька базових фраз на польській дасть змогу зробити Ваше перебування приємним.

Більшість шкіл в Польщі пропонують курси для початківці. Якщо Ви будете хотіти вступити в польський університет та навчатись на польській мові, Ваше знання мови повинне бути на рівні для активної участі на заняттях. Але це не означає, що Ви повинні знати польську мову до приїзду в Польщу!

Є багато можливостей вивчити польську мову. Один з них це взяти інтенсивний річний курс мови, що пропонується в університетах. Крім вивчення граматики та словника, Ви також зможете вивчити польську культуру. Якщо Ви хочете записатись на такий курс, прошу зробіть свій вибір університету.

Якщо Ви ще не вирішили, Ви можете вивчати іншу іноземну мову. Це обов`язковий курс в університеті іноземна мова, тому можете вибрати найцікавішу для Вас. Щоб подивитись список мовних курсів, що пропонуються , перевірте сторінки університетів.

Інший варіант це знайти партнера, який зможе давати Вам уроки польської чи англійської мови, наприклад за Ваші уроки рідної мови. Ви можете дати свої координати на Think Poland platform. Тут Ви можете знайти координати інших студентів, що навчаються в Польщі і почати нові відносини.

Знання іноземної мови – це ключ до успіху! В Польщі Ви можете вивчати будь-яку іноземну мову!

¿Quieres estudiar en Polonia u obtener más información? Crea la cuenta o ponte directmente en contacto con nosotros


Work and Study in Poland learn English and get your Student Visa to Poland in Europe.