Вища освіта в Польщі, освіта у Польщі - Освіта Поль, Навчання в Польщі

Жизнь у Польщі

image

Студенти кажуть:
Yong Chung (студент з Малайзії)
Я не знав багато про Польщу до моменту поки я приїхав. Зараз у мене багато друзів, які показують мені справжню Польщу – веселу, сучасну і захоплюючу. Я думаю, що найбільшим активом Польщі є її люди.

Польща розташована в центрі Європи. Вона з`єднує схід і захід не лише географічно, але й культурно. Площа країни становить 322,575 кв. м; населення близько 38 мільйонів чоловік. Польща є членом Європейського союзу та НАТО.

Польща – це країна мрії для тих, хто любить подорожувати. Один день Ви можете насолоджуватись сходом сонця на березі Північного моря а іншого – заходом сонця за піки гір в південній Польщі.

З місць повних чудесних пам`яток Ви можете подорожувати до диких первісних лісів, що захоплюють дух, з незайманою флорою та фауною. В Польщі кожен знайде щось для себе. Любите вінд-сьорфінг? Переконайтесь, що Ви відвідали півострів Хел. Вам подобається скалолазання? Святокрижські гори чекають на Вас. Ви також можете пливти і оглядати чудові пейзажі Вармії і Мазур або взбиратись на пік Татрів – найвищих гірських схилів Польщі.

Польська економіка дуже швидко розвивається. Це 6- та найбільша економіка ЄС та 21-ша – світу. Польща – це єдина країна-член ЄС, що показала позитивну динаміку ВВП протягом останньої економічної кризи.

  • Вас цікавить, яке життя в Польщі? Читайте більш в секції День за Днем.
  • Який фестиваль чи концерт відбувається в Польщі?Прочитайте більше в Культурі
  • Як виглядають польські міста? Прочитайте більше в Туризмі
  • Подорожі по Польщі? Читайте більше в Туризмі


Польща поєднує Схід і Захід… Країна для туристів і любителів подорожей!


¿Quieres estudiar en Polonia u obtener más información? Crea la cuenta o ponte directmente en contacto con nosotros


Work and Study in Poland learn English and get your Student Visa to Poland in Europe.