Вища освіта в Польщі, освіта у Польщі - Освіта Поль, Навчання в Польщі
Навчання Студентська віза Дозвіл на побут Здоров'я та безпека
Мова


Вимоги

image

Студенти кажуть:
Fynn Liang (студентка з Малайзії )
Я приїхала до Польщі вивчати медицину. Рівень навчання відомий і закордоном, а плата за навчання не така велика як в інших країнах. Було багато паперової роботи, щоб підготувати всі документи. Think Poland провели мене через весь процес. Зараз я на крок ближче до своєї мрії – стати лікарем!

Якщо Ви хочете навчатись в Польщі Вам потрібно виконати певні вимоги. Але не турбуйтесь! Вони не складніші ніж у Вас в країні. Не забувайте, що наші агенти готові допомогти Вам в кожен момент.

Перш за все Вам потрібно закінчити школу, що дасть Вам змогу продовжувати навчання в вищому навчальному закладі. По-друге Вам потрібно легалізувати Ваше перебування в Польщі на період навчання. По-третє, Вам потрібно дбати за Ваше здоров`я та безпеку. Останнє, в залежності від мови на якій Ви хочете навчатись, Вам необхідно отримати сертифікат, якій підтверджувати Ваш рівень знань англійської або польської.


Навчання

Для того, щоб лишитись в Польщі, Вам потрібно мати завершену середню освіту і мати сертифікат, що підтверджуватиме Вашу можливість на продовження навчання. Якщо Ви маєте диплом Міжнародного бакалавра або Європейського бакалавра, Ви можете вільно подавати документи на післядипломну освіту.

Якщо Ви маєте лише аналогічний сертифікат з Вашої рідної країни, він повинен бути легалізований в одній з інституцій Польщі. Легалізація означає сертифікацію відповідності Вашого диплому вимогам закону Польщі. Процес отримання визнання ступеня з іноземного університету називається нострифікація.

Аналогічно, з метою вступу на післядипломне навчання, Вам потрібно представити після випускний диплом з польського університету або закордонного аналогу, який визнаний в Польщі. Ви зобов`язані представити нострифікацію Вашого іноземного диплому польським університетом протягом першого курсу. Якщо Вмне впевнені як це зробити, просимо звертатись до наших агентів. Вони нададуть Вам необхідну інформацію.

Топ

Студентська віза

image

Think Poland допомагає студентам при зверненні за візою в Польщу. Процедура відрізняється в залежності від держави з якої Ви походите. Проте, основні вимоги подібні в різних країнах та містять :

  • Заповнена візова форма
  • Дійсний паспорт
  • Офіційний лист-прийняття на навчання в Польщі
  • Коротке CV
  • Ваш шкільний сертифікат та диплом
  • Підтвердження мовної кваліфікації
  • Підтвердження можливості проживати та навчатись в Польщі
  • Медичне страхування
  • Фото

Якщо Ви хочете дізнатись вимоги Вашої країни, просимо звертатись!

Топ

Дозвіл на побут

image

Інша вимога, яку Ви повинні запевнити для навчання в Польщі це можливість офіційно проживати в Польщі. Якщо Ви житель країн ЄС і хочете зоставатись в Польщі більше 3-х місяців, Вам необхідно зареєструватись. Якщо Ви не є жителем ЄС, Вам необхідно отримати візу в польському консульстві перед Вашим виїздом в Польщу. Відповідно в Польщі, Вам необхідно звернутись за картою тимчасового побуту – за 45 днів перед завершенням візи. Щоб це зорганізувати – cзвертайтесь до агентів Think Poland.
Топ

Здоров`я і Безпека

Більше того, як Ви вирішите навчатись в Польщі, Вам потрібне лікарське підтвердження, що Ви можете навчатись в обраній Вами сфері. Додатково, Ви повинні мати медичне страхування на період Вашого навчання в Польщі. Охорона здоров`я в Польщі не є безкоштовна, відповідно Ви повинні дотримуватися політики страхової компанії у випадку нещасного випадку чи хвороби. Якщо Ви є жителем ЄС і володієте Картою медичної страхування здоров`я, Ви можете безкоштовно користуватись перевагами охорони здоров`я. Якщо Ви не маєте такої карти, Ви повинні купити медичну страховку в Національному фонді здоров` я за 40 PLN в місяць. Базуючись на міждержавній угоді жителі Великобританії, Швеції та Словаччини, Ви можете безкоштовно користуватись засобами охорони здоров`я в Польщі, чеські студенти можуть користуватись цими перевагами в випадку неочікуваної хвороби та нещасного випадку. Якщо Ви маєте якісь сумніви стосовно процесу страхування протягом Вашого перебування в Польщі, не турбуйтесь та звертайтесь до агентів Think Poland. Саме для цього ми працюєм!

Топ

Мова

image

Вам не потрібно вільно володіти для того, щоб почати навчання в Польщі. Знання англійської мови, французької чи німецької є достатнім. Для того, щоб подавати документи на обраний курс, Вам необхідно представити сертифікат, що буде підтверджувати Ваші знання іноземної мови на достатньому рівні для навчання. Відповідно до загально прийнятої в Європі градації знання мови, Ви повинні володіти одним з нижче вказаних сертифікатів: FCE, CAE or CPE для навчання англійською, DEFL B2 для навчання французькою або Zertificat Deutsch Plus 3 для навчання німецькою. Деякі університети не потребують сертифікатів, оскільки вони проводять власне тестування знання мови. Ви можете знайти індивідуальні описи курсів, де такі екзамени є частиною процедури вступу.

Якщо Ви все таки хочете навчатись на польській мові, Ви повинні підтвердити Ваше знання на рівні достатньому для активної участі в студіях. Щоб діяти так, Вам необхідно отримати сертифікат з польської як іноземної мови. Щоб дізнатись більш про цей екзамен, просимо звернутись до агентів Think Poland або Державної комісії для сертифікації польської мови як іноземної гіперлінк

Топ

YВи будете здивовані, що вимоги для вступу в польський університет не є складними!

¿Quieres estudiar en Polonia u obtener más información? Crea la cuenta o ponte directmente en contacto con nosotros


Work and Study in Poland learn English and get your Student Visa to Poland in Europe.