Вища освіта в Польщі, освіта у Польщі - Освіта Поль, Навчання в Польщі

Стипендії

image

Студенти кажуть:
Khalifa Fagih (студент з Лівії )
Мій батько навчався в Польщі в 70-х роках. Я хотів його наслідувати і також навчатись в Польщі. Через Think Poland я дізнався про стипендію і подав свою заявку. Я здобув перемогу і зараз навчаюсь в Польщі за пів ціни!

Навчання в Польщі це якісна освіта за помірну ціну. Додатково, Ви можете подавати документи на стипендію та отримання знижок для інтернаціональних студентів.

Наприклад, Стипендія уряду Польщі забезпечить Вам не лише навчання, але й щомісячну можливість, що забезпечить Вам певні щоденні витрати.

Як це зробити? Вам потрібно звернутись в польське консульство в Вашій країні. Якщо Вам треба взнати як це зробити, просимо звертатись до наших або попросити аплікаційну форму в Бюро академічного розвитку та міжнародного обміну.

Крім того Ви можете звертатись з знижкою на навчання або навіть повної оплати навчання якщо Ви маєте фінансові труднощі або хочете навчатись на двох спеціальностях одночасно.

Якщо Ви польської національності якщо це може бути підтверджено польським консульством або посольством, Ви маєте право на дешевше навчання в Польщі. Якщо Ви хочете знати більше, звертайтесь до наших агентів.

Певна кількість польських університетів має власну стипендіальну програму і вони також розповсюджуються на іноземних студентів. Наприклад Ваш ступінь Вам це забезпечить, або Ви також можете отримати фінансову підтримку Вашої наукової роботи. Якщо Ви хочете дізнатись чи Ваш університет має таку фінансову підтримки, просимо проглянути університетські презентації.

Деякі іноземні студенти можуть вступати в польські університети на рівні з поляками – на денна навчання за кошт держави:

  • - Власники карти побуту,
  • - Мають статус біженця,
  • - Маюсь статус тимчасового захисту на території Польщі,
  • - Перебувають мігруючим працівником ЄС або країни з ВЗТ.

Зрозуміло, відповідні вимоги по прийняттю ці студенти мають як в Польщі.

Ви можете зробити Ваші витрати меншими! Різноманітні стипендії підвищують Ваші шанси навчатись в Польщі!

¿Quieres estudiar en Polonia u obtener más información? Crea la cuenta o ponte directmente en contacto con nosotros


Work and Study in Poland learn English and get your Student Visa to Poland in Europe.