Вища освіта в Польщі, освіта у Польщі - Освіта Поль, Навчання в Польщі

Навчання у Польщ

image

Студенти кажуть:
Chiung Tzu (Студентка з Китаю)
Навчання в Польщі це найбільша пригода в моєму житті! Я хотіла навчатись в Європі, але вагалась яку країну обрати. В кінці через Think Poland я зв`язалась з студентом з Ганої, який навчається в Познані, і він переконав мене спробувати навчання в Польщі. Я задоволена!

Польща є великою країною, в якій для вивчення. Тут Ви знайдете широкий вибір курсів на яких ви можете навчатися за низькою ціною. Польські університети готові вітати іноземних студентів, в той час як польські міста пропонують не тільки сприятливі умови для вивчення, а й похвалитися великою кількістю історичних пам'яток.

Польська освіта має довгу і вражаючу академіцькі традицію її коріння починається з середньовіччя! Ягеллонський університет в Кракові був заснований в 14 столітті і є одним з найстаріших університетів Європи. Ми раді пропонувати освіту нарівні з європейськими країнами.

Майже в кожному великому місті, є державні та приватні школи, що пропонують освіту на високому рівні. Велика різноманітність факультетів, університети постійно розширюють пропозицію пропонованих факультетів для задоволення ринкового попиту. Польські дипломи визнаються в Європейському союзі (ЄС) і в усьому світі, та в таких країнах, як США, Канада та Австралія. Навчання в Польщі дає хорошу освіту і більше шансів знайти хорошу роботу в ЄС і за його межами!

Високу якість польської освіти можна побачити в тому, що багато польських вчених побудували міжнародну кар'єру. Чи знаєте ви, що першу повну трансплантацію обличчя в США було зроблено командою хірургів очолюваних польським лікарем, Марія Сємінов якиа закінчила Познаньський медичний університет?

Якщо ви вирішите навчатися в Польщі, ви можете звернутися до Польського Уряду Стипендій. Є також багато інших способів знизити вартість навчання.

image
By choosing to study in Poland, you increase your chances of finding a good job in the European Union and beyond!

¿Quieres estudiar en Polonia u obtener más información? Crea la cuenta o ponte directmente en contacto con nosotros


Work and Study in Poland learn English and get your Student Visa to Poland in Europe.