Вища освіта в Польщі, освіта у Польщі - Освіта Поль, Навчання в Польщі
Польське узбережжя
Озерний регіон
Рівнини Польщі
Нагір`я Польщі
Гори
Агротуризм


Tourism

Якщо Вам подобається досліджувати і подорожувати, Польща це країна саме для Вам! Тут, Ви можете насолоджуватись чудовою, неторканою природою, морським узбережжям та гірськими схилами, а також вібруючими містами, деякі з яких були створені ще в Середньовіччі! Польща має різні географічні регіони з різноманістними ландшафтами, місцями туристичної цікавості, а навіть різні кліматичні зони!

В Польщі ми маємо все: піщані дюни, чудові древні ліси, озера, покриті льодовиками, долини, високі гірські хребти та пологі схили, включаючи єдині в Європі такі гори, ба навіть пустельні регіони! Не говорячи про чарівну природу. Країна має набагато більше, що запропонувати! Чудові замки, населені привидами і багато пам`яток, які включені в спадщину UNESCO.


Польське узбережжя

image

Якщо Ви любите пляжі, ліси та довгі прогулянки, Вам потрібно відвідати польське узбережжя. Тут Ви можете насолоджуватись чудовими пейзажами і розважатись на мальовничих морських віллах. З Щетіна Ви можете відправитись в поїздку в Німеччину, оскільки місто зосереджено близько від кордону. Місто саме пропонує багато розваг, наприклад як Океанаріум. Також звідси Ви можете відправитись на острів Волін – єдиний польський острів в Північному морі. Побережжя Словінське приваблює відвідувачів його красивими піщаними пляжами. Не дивно, що тут зосереджені мальовничі міста. Словінський національний парк – це чудове місце для велосипедистів. Скелі та піщані дюни характерні для Польщі. Якщо Ви фанат узбережних містечок, Ви не можете не відвідати Гданську. Чудові пам`ячники та перли архітектури чекають на Вас тут. З міста Ви можете скористатись трамвайчиком до півострова Хел, найвужчого кусочка землі в Польщі. В місті Ви можете відвідати фантастичний осередок життя тюленів. Це місце також дуже популярне серед віндсерферів. Це найкраще місце в Польщі, щоб попрактикуватись в цьому. Польське узбережжя це чарівне місце як для любителів природи, так і для любителів архітектури. Клімат тут помірний, тому зима і літо тут холодніше ніж в інших регіонах країни. В цій частині Польщі досить вітряно. Відповідно до вологості повітря, прибережна територія є чудова для людей, які страждають на алергію. Інфраструктура регіону добре розвинута, тому Ви можете планувати спонтанні поїздки і завжди знайдеться можливість їх реалізувати.

Топ

Озерний регіон

image

В Польщі багато поодиноких озер, а також озерних регіонів. Тут знаходить три озерних регіони: Мазури, Помор`є та Велкопольський озерний регіон. Мазури складаються з кількох туристичних регіонів, включаючи Велике Мазурське льодовикове озеро. Це найбільші польські озера, створені для судноплавства! Ви можете плавати по всьому регіону, оскільки Мазурські озера з`єднані природною системою з річками та каналами. Якщо Вам подобається плавати на каяках чи водні лижі, Ви також не будете розчаровані. Мазури це також місце для багатьох культурних фестивалів, таких як Пікнік країна в Мрагово – єдиний фестиваль музики кантрі в цій частині Європи! Найкраще сюди приїжджати в літній час, тому що місцеві зими довгі та морозяні – Регіон Сувалкі – це північний полюс Польщі.

Озерний регіон Помор`я представлений меншими озерами: Дравське, Кашубіан і Ліс Тухола. Озера тут менші ніж ті, що в Мазурському регіоні, але вони оточені густими лісами і численними ріками. Помор`є це один з найменш населених регіонів. Якщо Ви любите неторкану природу, це місце саме для Вас! Тому що ці регіони розташовані близько до узбережжя, клімат тут також помірний.

image

Відповідно до геологічної історії Вєлькопольського регіону, тут розташовано багато льодовикових озер. Помірне середовище та клімат позитивно впливають на розвиток сільського господарство на цій території. Вєлькопольський регіон має бути цікавий для тих, хто любить досліджувати міста, але також цінує вікенди на лоні природи. Ви не знайдете тут такої соковитої природи як в регіоні Лісів Тухола, але зможете насолодитись пікніком за межами міста. Тут багато історичних пам`яток та культурних місць, які варто відвідати, будучи в Велькопольському озерному регіоні. Вас цікавлять НЛО? Тоді Ви повинні відвідати Вилятово, маленьке містечно Велькопольської з містичними кругами на полях.


Топ

Рівнини Польщі

image

Якщо Ви надаєте перевагу гармонії з природою, Вам сподобаються польські рівнини. Ви можете прогулюватись по первісних лісах з красивими галявинами, повних фруктів, ягід та грибів. Тут також багато міст, містечок та сіл для оглядин. Саме рівнини Польщі – це місця, де люди любили осідати в давні часи.

Варшава та берег ріки Буг це найбільша атракція Мазовецької рівнини в Польщі. Багато рік спускаються з гір на рівнину. Варшава, столиця Польщі, приваблює туристів. Місто з його окраїною є найбільш заселене в Польщі. Якщо Вам подобаються великі міста (а Варшава – найбільше місто в Польщі) з його цікавинками та урбаністичним шумом, Вам обов`язково треба відвідати Варшаву. Проте, якщо Ви надаєте перевагу красі лісів та дикій природі, Ви також зможете знайти щось цікаве для себе на Мазовецькій рівнині.

На відстані 40 км від Варшави розташований Зегжинський залив, чудові місце для моряків та любителів віндсерфінгу. Це друге місце в Польщі для любителів віндсертфінгу, після півосторова Хел.

Ліси Кампінос також розташовані біля Варшави. Будучи єдиним Національним парком в європі, розташованим біля мегаполісу, це чудове місце для бігу та їзди на велосипедах. Тут також добре розвинута агротуристика, відповідно Ви не будете мати проблем з житлом. Різноманіття етнографічних пропозицій не розчарує любителів фольклору.

Розташований поблизу регіон Курпє, відомий своїм смачним медом і найкращими представниками бджолярства в Польщі.

Регіон Підлісся – це зовсім інша історія. Тут Ви знайдете густі первісні ліси Б`яловежі та Книшинська. Красива природа та численні види диких тварин – це основна характеристика цих країв. Б`яловежський первісний ліс – це один з останніх первісних лісів в Європі, який включений в спадщину UNESCO. Якщо Ви на цій території, Ви також можете відвідати Жалязову Волю, місце народження Фрідеріка Шопена.

Клімат Центральної Польщі має більш континентальний характер – різниця між денними температурами велика, літо в основному довге та раніше починається ніж в інших частинах Польщі.

image

Ландшафти цієї частини Польщі складаються в першу чергу та в основному з красивих зелених лугів, пологих рік з невеликими берегами. Тут розташовані сільськогосподарські угіддя, у відповідності до кліматичних умов. Це в Нижній Сілезії, період дозрівання культур триває найдовше. Не залежно від того, що сама територія не велика географічно, вона пропонує багато атракцій: красиві замки, палаци та резиденції, деякі з яких датуються періодом Середньовіччя. Ці міста належали Німеччині, коли Польща була поневолена, зараз вони приваблюють туристів. Вроцлав – це справжня перлина архітектури і сучасне вібруюче місто, яке не можна не відвідати. Ви також можете відвідати діючі шахти, такі як золота копальня Золотий сток або вугільні шахти в Вальбжуху і Новій Руді? В горах Табле Ви можете відвідати підземний пасаж, який створений за часів нацистської окупації протягом Другої світової війни.

Топ

Нагір`я Польщі

image

Пологі схили, древні гірські хребти та пошук скарбів чекають на Вас в нагір`ї Польщі. Ви можете знайти тут багато туристичних маршрутів і миловидних сіл. Географічна територія включає: Малопольський , Любельський та Сандомірський гірські хребти. Це також тут, де Ви можете відвідати єдину пустелю в Польщі – Бледовська пустеля, територія якої простягається на 33 кв. км. Розташована вона недалеко від Катовіц і є чудова для їзди на квадро циклах. Краків розташований на Малому польському високогір`ї. Геологічно – це найдавніша частина Польщі. Тому якщо Ви любите походи та дослідження печер, Ви повинні відвідати цей регіон! Краків є історичною столицею Польщі. Він розташований недалеко від Татр. Дві години на потязі або автомобілі, і Ви в центрі Татр в Закопане!

image

Клімат Малопольського високогір`я – вологий, тут багато дощів та середня температура достатньо висока.

Любедбсбке нагір`я:

В Пулавах Ви можете відвідати красивий парк, який належав відомій родині Часторських. Казіміж над Віслою – це чарівне маленьке містечко з багатьма кофейнями, ресторанами та галереями – це місце, де багато польських артистів мають свої резиденції. До них не далеко як з Варшави, так і з Любліна. Клімат в Любельському нагір`ї – континентальний з теплим літом та помірною зимою. Котліна Сандомєрська є басейном багатьох рік і густого Сольського лісу. Так як і в Любельському нагір`ї клімат тут континентальний з великою кількістю сонця протягом року. Замость і Сандомєж – це міста, які варто відвідати.

Топ

Гори

image

Польські гори настільки різноманітні, що кожен може знайти щось тут для себе. Якщо Ви захоплюєтесь лижами, Ви повинні відвідати Татри, для тих хто ще не знайомий з цим зимовим відпочинком, Ви можете навчитись на Бескидах. Судети для тих, хто любить гірські трамвайчики і піші прогулянки. Ви хочете забратись на вершину гори в Польщі? Карпати чекають на Вас! Це там, де лежить гірська столиця Польщі – Закопане.

Гори Судети – це другі найстаріші гори в Польщі, не залежно від їх пологих схилів. Найвищий пік, Снєжка розташований на рівні 1602 м над рівнем моря. Гірський клімат характерний для регіону. Судети це атракція для туристів протягом довшого часу. Там багато доріжок для пішохідних та вело прогулянок, спусків для лижників, та для кругло добових туристів, багато пропозиція для проживання.

image

Карпати – це найважливіший та найпопулярніший туристичний регіон Польщі. Залежно від формування гір, Карпати мають як і пологі схили, так і скелясті гострі піки. Бескини – нижчі, хоча Татри репрезентують типові високогірні регіони.

В горах Пєнни, які розташовані недалеко від Татр, Ви можете насолодитися рафтінгом по Дунаю. Там багато гостьових домів та приватних помешкань. Також, як альтернатива, Ви можете відвідати Щавніцу, коротенька подорож – до магічної ущелини Хомол, виняткового місця!

Якщо Ви надаєте перевагу легким прогулянкам з мальовничими краєвидами в долинах та по пологих схилах – ідіть в Бескиди. Якщо Ви любите приймати виклик, високі підйоми та круті гірські схили, кристально чисті гірські ріки – відправляйтесь на прогулянку в Татри.

Якщо Ви в Татрах, то Вам варто відвідати Закопане, столицю регіону Підгалє. Тут Ви зможете побачити та насолодитись «закопанською» архітектурою, характеристичною лише для цієї частини Польщі. З цього міста Ви можете відправитись по туристичних маршрутах в гори, відвідати селища, що розташовані по дорозі, деякі з яких нагадують нам давні часи.

Регіон Підгаля відомий своїм фольклорним надбанням. Кожне село має характерне для себе різьблення по дереву, виробництво меблів, розпису по склі, виробництво з шкіри взуття та ременів. Тільки тут Ви можете зустріти людей в традиційному вбранні, які прогулюються по вулицях. Музика також легендарна тут – на традиційних музичних інструментах. Все це робить цей регіон найбільш чарівним місцем у всій Польщі. Тут, Ви також можете купити фантастичний овечий сир, який називається: ощипкі, бринза або будз. Це так само як фета характерна для Греції та камамбер для Франції.

Не залежно від того, яке місце Ви вирішите відвідати, пам`ятайте що клімат Карпат відрізняється від типово альпійського і погода може змінитись в один момент. Тут багато дощів і чим вище Ви піднімаєтесь, тим стає холодніше.

Топ

Агротуризм

image

Агротуризм, або як ми це називаємо - “зелений туризм” – це одна з найбільш популярних форм проведення вільного часу в Польщі. Для селян, агротуристика – це додаткове джерело доходу, для відпочиваючих – гарна альтернатива стандартним варіантам відпочинку. Це так менш витратний варіант проведення канікул. Ви можете насолоджуватись природою, їсти хліб та сир, приготовані в домашніх умовах. Агротуризм пропонує багато переваг та атракцій. Різноманітні розваги чекають на Вас: катання на конях, подорожі, багаття, інше.

Агротуристика промує екологічне домогосподарювання. Тому не дивно, що вона популярна серед любителів природи. Якщо Ви хочете пережити незабутню подорож, відвідайте одну з ферм в будь-якій частині Польщі. Найбільш популярні маршрути: Мазури, Вармія, Курпі та Нижня Сілезія. Пропозиції доступні через Інтернет, на одньому з багатьох аротуристичних вебсайтів як www.agroturystyka.pl

Топ

¿Quieres estudiar en Polonia u obtener más información? Crea la cuenta o ponte directmente en contacto con nosotros


Work and Study in Poland learn English and get your Student Visa to Poland in Europe.