Вища освіта в Польщі, освіта у Польщі - Освіта Поль, Навчання в Польщі

Міста Польщі

Варшава Люблін
Краків Познань
Лодзь Гданськ
Вроцлав Ченстохова

image

Студенти кажуть:
Wang Lu (студент з Китаю)
Моє улюблене місто в Польщі – це Краків. Воно має чарівне сучасне відчуття, оточене старовинними мурами. Мені подобаються сучасні кафе, розташовані на Площі ринок в старих будинках. Мені подобається навчатись в Кракові!

Ви будете здивовані наскільки різні польські міста. Міста розташовані на Заході відрізняються від тих, що розташовані на Сході. Так само міста на півночі країни відрізняються від тих, що розташовані на півдні. Вони відрізняються атмосферою, архітектурою та плануванням міста. Цей фантастичний мікс є результатом складної історії країни і впливу на неї східної та західної культур.

Наприклад, подивимся на Вроцлав. Це особливе місто на Заході країни. Ви побачите різноманітні впливи тут, особливо германський і польський стилі, а також сліди чеських, австрійських та єврейських культур. Англійський історик, яки спеціалізується на історії Польщі, Норман Девіс, називає Вроцлав «мікрокосмосом Центральної Європи» і його книзі Мікрокосмос, написаної за спів авторством з Роджером Мюрхаузом. Просторе Старе місто Вроцлава є культурним та соціальним центром міста. Там багато студентів з всієї Польщі та з цілого світу. Вроцлавська атмосфера є подібно до інших академічних міст Європи

З іншої сторони, Люблін, який є домом кількох державних університетів, є зовсім іншим академічним містом. Це чудовий приклад місця, де схід і захід зустрічаються. Століттями, Люблін був одним з найстаріших та найважливіших осередків польських євреїв. Не має сумніву, що це був польський Єрусалим, або матір`ю Ізраеля. Для тих з Вас, хто зацікавлений історією, Люблін це чудове місце для зустрічей. Середньовічні фрагменти міських стін межують з будівлями Ренесансу. Красивий парк, який належить Католицькому університету в Любліні є ідеальним місцем для відпочинку. Якщо Ви любите вібруюче студентське життя, Ви не розчаруєтесь в Любліні!

Варшава, cтолиця Польщі і найбільше місто, це зовсім інша історія. Тут багато університетів, вони такі просторі, що в повітрі витає студентське життя. Ви знайдете мільярди привабливих речей тут. Залежно від типу музики, яка Вам подобається і відпочинку, якому Ви віддаєте перевагу, Ви знайдете місця і людей, які розділять з Вами Вашу пристрасть. Музеї, галереї, клуби і кафе, нічні клуби, приватні театри … все це тут! Варшава має Все. Історично, Варшава була повністю знищена протягом Другої світової війни. Єдиний регіон, який лишився не торкнути – це правий берег Прага, є який зараз захоплює культурним відновленням. Старе місто було відбудоване в 1950-х роках, тому він ніколи не був центральною точкою життя варшав `ян – що є характерною рисою Варшави. Соціальне і культурне життя інших польських міст є звичайно розташоване в Старому місті і Площі Ринок.

Краків має особливу атмосферу, його чудові історичні будівлі і найбільша в Європі площа – Площа Ринок (з підземною мультимедійною виставкою історії міста). Краків був столицею Польщі і місцем розташування королівських резиденцій. Зараз – це найбільший академічний та культурний центр, який приваблює тисячі іноземних туристів. Краків також відомий як власник найстарішого університету в Польщі і другого найстарішого університету в Центральній Європі: Ягелонський університет, заснований в 14-му столітті.

Інший приклад польського міста – це Гданськ, яке розташоване на узбережжі Північного моря. Це місто відоме верф`ю, де Лех Валенса заснував польську партію трудящих ся, Солідарність, яка призвела до падіння комунізму в 1989 році. Чудове Старе місто – це атракція міста. Гданська, разом з двома побережними містами, Сопотом і Гдинею, утворюють так називає мий трикутник міст.

Якщо Ви вирішите навчатися в Польщі, Ви завжди можете пригнути в автобус або поїзд і потрапити в інше місто за кілька годин. Познань, Торунь, Лодзь або Щетін і маленькі міста, Замость, Старий Саш, Закопане, Клодзько ткож варті відвідин. Ідіть і відчуйте різноманіття польських міст для себе!

Топ

¿Quieres estudiar en Polonia u obtener más información? Crea la cuenta o ponte directmente en contacto con nosotros


Work and Study in Poland learn English and get your Student Visa to Poland in Europe.