Вища освіта в Польщі, освіта у Польщі - Освіта Поль, Навчання в Польщі

Чому Польща?  • Навчання в Польщі дасть можливість Вам отримати європейський диплом за нижчу вартість. Польські навчальні заклади співпрацюють між собою не лише, щоб надавати знання на високому рівні, але ч і щоб забезпечити привабливі цінові параметри.

  • Польські університети підпадають під Болонський процес (лінк до сайту Європейської комісії), який уніфікує освіту в Європейському союзі та в країнах-партнерах. Це означає, що диплом, який Ви отримаєте в Польщі, визнається в світі і відкриває двері для подальшого навчання в всіх країнах – учасниках Болонського процесу.

  • Обираючи Польщу для навчання, Ви отримуєте широку пропозицію навчальних курсів, а також можливість приєднатись до найкращих! Польські випускники спеціальності Інформаційні технології були двічі чемпіонами світу в груповому програмуванні. Наші астрономи та хіміки належать до світової ліги.

  • Польща це європейська країна, де вартість життя є нижча від решти країн. Це означає нижчі витрати та дешевше студентське життя!

  • Польща – це динамічна держава. В другій половині 2001 року вона прийме на себе обов`язки Президента Європейського союзу. Наступного року вона буде господарем чемпіонпту Європи з футболу. Це дасть поштовх розвитку економіки, привабить інозмених інвесторів та створить нові робочі місця.

  • Польща – це країна., де зустрічаються культури сходу та заходу. Одного дня, в регіоні Підлісся, Ви зможете побачити сліди східної культури в Татрах, Караїтах, Російські православні старообрядці, з іншої сторони Ви можете насолоджуватися західною культурою в таких містах, як Вроцлав та Краків.

  • Географічне розташування Польщі робить її цікавим місцем для дослідників. Якщо Ви захочете поєднати Ваше навчання з подорожами, Польща це місце саме для Вас! За дві години Ви можете потрапити в Рим, Осло, Лондон або Москву, і трошки довше до Парижу та Афін.

  • Польща – безпечна країна. Ми маємо один з найнижчих рівнів злочинності в Європі. Як і в кожному місці на світі, Вам потрібно користатись здоровим глуздом, тоді Ви можете бути впевнені в своїй безпеці, а муніципальна міліція допоможуть Вам при необхідності.
Навчання, подорожі та доступне студентське життя роблять Польщу найкращим вибором!

¿Quieres estudiar en Polonia u obtener más información? Crea la cuenta o ponte directmente en contacto con nosotros


Work and Study in Poland learn English and get your Student Visa to Poland in Europe.