Вища освіта в Польщі, освіта у Польщі - Освіта Поль, Навчання в Польщі

ДОЗВІЛ НА РОБОТУ

image

Student's talk:
Zainab Shabir (United Arab Emirates)
I could not find any proper information on the Polish tax system in Arabic. I came to Think Poland office in Poznan and they explained to me how to fill out the application form to get a NIP tax number. Two weeks later I got my number and could start legal work!

Якщо Ви навчаєтесь в Польщі та маєте карту студента (карту побуту), Ви можете легально працювати в країні і Вам не потрібно додаткового дозволу на роботу. Якщо Ви сумнівайтесь, залигуйтесь будь-ласка, та уточніть це у наших агентів.

Карта побуту

Ми з задоволенням допоможемо отримати або пролонгувати Карту побуту, якщо Ви вже її маєте. Для того, щоб це зробити, залогуйтесь будь-ласка. Коли Ви починаєте Ваше навчання в Польщі, Ви отримаєте право на перебування в Польщі терміном 3 місяці. Громадяни Європейського союзу можуть звертатись за Картою побуту до своїх локальних воєводств, які працюють з запитами з їхнього регіону (тобто за місцем Вашого проживання в Польщі). Якщо Ви невпевнені до якого воєводства належить Ваше місто, відвідайте нашу секцію Міста.

Рекомендовано звертатись за Картою побуту зразу після Вашого приїзду в Польщу, та не пізніше ніж 3 місяці після Вашого приїзду. Ми можемо допомогти Вам з підготовкою документів – будь-ласка залогуйтесь, щоб дізнатись більше. Карти побуту в Польщі переважно виготовляються на два роки з можливість пролонгації. Загальний період перебування в Польщі на основі Карти побуту може становити не більше 10 років.

Іноземці з країн інших, ніж Європейський союз, також можуть подавати документи для отримання Карти побуту. Вони також повинні мати польську візу для в`їзду до країни. Подаємо перелік країн, які не потребують візи для в`їзду у відповідності до міждержавних договорів: Андорра, Антігуа і Барбуда, Аргентина, Австралія, Багами, Барбадос, Бразилія, Бруней і Дарусалам, Канада, Чілі, Коста Ріка, Хорватія, Гватемала, Гондурас, Ізраель, Японія, Південна Корея, Малайзія, Мауріка, Мексика, Монако, Нікарагуа, Нова Зеландія, Панама, Парагвай, Сальвадор, Сан Маріно, о. св. Кіт та Невіс, Сейшели, Сингапур, США, Уругвай, Ватикан, Венесуела, регіони Китаю: Гон-Конг, Макао, Британські острови.

Якщо Ваша країна не вказана в переліку, Вам потрібно отримати візу до поїздки в Польщу. Ми можемо допомогти в процесі отримання візи. Для того, щоб дізнатись більше, будь-ласка залогуйтесь. Ви повинні мати візу, щоб отримати Карту побуту.

Для отримання Карти побуту Вам потрібно мати наступні документи:

  • 4 копії заповненої заяви (1 – оригінал і 3- копії)
  • 5 сучасних кольорових фото(розміром : 4,3 cm x 3,5 cm, лівий профіль)
  • Фотокопія Вашого паспорту і оригінал
  • Підтвердження Вашої реєстрації в місцевому уряді Вашої держави
  • Підтвердження сплати вартості послуги

Якщо Ви звертаєтесь за Картою побуту на основі факту вступу або продовження навчання, додатково Вам потрібно:

  • Ваше право на проживання за Вашою сьогоднішньою адресою і документи, що підтверджують оплату
  • Документи, що підтверджують наявність у Вас коштів для оплати оренди та повернення додому після навчання
  • Медичне страхування або підтвердження, що кошти Вашого лікування будуть покриватись Вашим страховим оператором
  • Підтвердження з навчального закладу, що Ви прийняті на навчання, та підтвердження сплати вартості навчання.

Якщо Ви берете участь в навчаннях або працюєте в Польщі, Вам також необхідно:

  • Контракт, що підтверджує Вашу участь в дослідженнях на території Польщі, і письмове підтвердження установи про покриття коштів.
Всі вимоги подані вище відповідають Акту Міністерства від 13 серпня 2003 року для іноземців в Польщі.

¿Quieres estudiar en Polonia u obtener más información? Crea la cuenta o ponte directmente en contacto con nosotros


Work and Study in Poland learn English and get your Student Visa to Poland in Europe.