Робота в Польщі | Think Poland

Робота b Польщі

image

Student's talk:
Anna Pavlova (Ukraine)
I was happy to find out that on a student visa I can also work and save money for my summer vacation. There is no official limit on the working hours which is fantastic! Now I am looking forward to my summer holidays exploring other European countries.

Ми маємо гарні новини для Вас! Коли Ви навчаєтесь в Польщі, Ви можете працювати в цьому часі! Ви можете не лише заробити кошти, щоб покрити Ваші щоденні витрати, але також познайомитесь з новими людьми та більше дізнаєтесь про державу. Студенти часто можуть знайти роботу як вчителі англійської мови, офіціанти, підтримка в догляді за дітьми, асистенти в магазині або підтримання чистоти. Для цього Ви повинні мати базові знання польської мови. Якщо Ви ще не говорите польською– Think Poland допоможе Вам знайти базовий курс, пройшовши який Ви знайдете роботу. Інша можливість – це сезонна робота, де польська не є обов`язковою. Якщо Ви шукаєте роботу перевірте оголошення на веб-сторінках.

Будучи студентом, Ви також можете брати участь в платних та безкоштовних стажуваннях. Залежно від Вашої спеціалізації та рівня знання мови, Ви зможете обрати відповідний варіант для Вас.

Якщо Ви з ЄС або Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейну або Швейцарії, Ви можете скористатись сервісами EURES EURES це мережа пошуку роботи ЄС на рівні держави, а також мережа їх партнерів на ринку праці ЄС. Їхнє завдання це забезпечення роботою і інформацією про умови життя та працевлаштування в країнах учасницях ЄС, для забезпечення трудової міграції та мобільності.Не залежності від Вашого місця народження, якщо Ви шукаєте роботу, ми тут, щоб допомогти Вам. Перш за все Вам необхідно залигуватись, щоб стати нашим користувачем.

  • Вам не потрібно дозволу на роботу в Польщі! Детальніша інформаціяв секції Дозвіл на роботу.
  • Чи моя зарплата буде оподатковуватися? Секція податків.
  • • Хочете знати більше про пропозиції праці в Польщі? Читайте в Вакансіях.

Чи хочете Ви працювати протягом Вашого навчання в Польщі? Без проблем! Перевірте пропозиції роботи он-лайн!

¿Quieres estudiar en Polonia u obtener más información? Crea la cuenta o ponte directmente en contacto con nosotros


Work and Study in Poland learn English and get your Student Visa to Poland in Europe.