Вища освіта в Польщі, освіта у Польщі - Освіта Поль, Навчання в Польщі

Польські навчальні заклади попереду рейтингів вузів Європи Eduniversal

Дата: 2012-01-23

Категорія: Освіта

Obrazek

Навчання в варшавській Szkole Głównej Handlowej чи Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej зайняли перші місця в категорія рейтингу Eduniversal – Best Masters і MBA Worldwide в Центрально-Східній Європі.

Перші місця в категорія General management серед держав Центрально-Східної Європи зайняли Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej. На перших місяцях в категоріях облік та аудит (Account and auditing) отримав напрямок Finanse i Rachunkowość Szkoły Głównej Handlowej, та напрямок Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze зайняв друге місце в категорії Economics. Вискі позиції в категоріях рейтингу зайняв також Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Високо в категоріях International management отримали місце програми бізнес навчання пропоновані Szkołę Główną Handlową, Akademię Leona Koźmińskiego i Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Фірма Eduniversal, яка готувала рейтинг, є французькою агенцією, яка спеціалізується в вищій освіті. При створенні свого рейтингу керується такими категоріями як рейтинг напрямку, оклади випускників на першій роботі після завершення навчання і задоволення від навчання.


Повернутися до списку новин

Коментарі (0)

Немає коментарів

Ваша думка дуже важлива для нас...

Ваша думка буде відображатися на нашому сайті.

Ім'я або нік
Місто
Ставки

Коментарі:
Переписати код з зображення:


Work and Study in Poland learn English and get your Student Visa to Poland in Europe.