Вища освіта в Польщі, освіта у Польщі - Освіта Поль, Навчання в Польщі

Poznan

°C

Погода

ВІТЕР: m/s,
ТИСК hPa

Goats on Poznan Town Hall


Malta lake


Collegium Maius in Poznan University of Medical Sciences


Poznan Arena Stadium

Palm House at Wilson Park

Познань розташована на шляху Париж-Москва, який пересікає пів континенту. З населенням 600 000, місто легко доступне як повітряним шляхом, так і залізницею. Після Варшави, Познань – це друге місто в Польщі, яке дуже швидко розвивається.

Економічний бум 1990-х років привабив багатьох інвесторів. З того часу місто розвивається, росте та модернізується. Багато мультинаціональних корпорацій відкрили представництва та дочірні установи в місті, і кількість вищих навчальних закладів зростає.

Завдяки місцю розташуванню, Познань була відома активною торгівлею та виставковими залами – найбільша в Польщі торгівель біржа діяла тут до Другої світової війни. Кожного року, Міжнародна торгівельна організація Познані організувала більше 40 спеціалізованих торгівельних ярмарок, як міжнародних, так і національних. В 2012 році, Познань буде господарем матчів Чемпіонатом Європи з футболу.

Освіта

Це вібруюче місто повне університетської молоді. Більше 120 000 студентів навчаються в 12 навчальних закладах третього рівня серед яких Університет Адама Міцкевича, Познанський університет технології та Познанський університет економіки, які є найбільш впізнаваними в Європі.

Що подивитись в Познані

Реставрована Площа ринок в стилі ренесанс-бароко, з своїм самоцвітом – Таун Холом, є візитною карточкою Познані, ідеальним місцем для соціальних розмов та смачних вечерь.

Маса туристів збираються в Центрі міста за кілька хвилин до півночі. Вони чекають поки відкриються двері Міської ради і вони зможуть побачити двох кіз з рогами, які торкаються один одного при кожному ударі годинника. Ці кози такі популярні, що стали символом міста.

Любителі спорту повинні відвідати озеро Мальта, на якому відбувається одна з найпопулярніших регат в Європі. Навколо озера розташована чудова інфраструктура: вело доріжки, каток для ролерів і гірський лижний схил, який відкритий цілий рік. Звідти Ви також можете дістатись Зоопарку, сівши на швидкий поїзд.

Щоб справді познайомитись з районами міста, кожен з особливою архітектурою, яка відображає певну епоху. Територія Солач та Єзиче не завжди включені в путівники, але вартують того, щоб там побувати. Солач представлений віллами 19-го століття і чудовими ландшафтними садами, натомість Єзиче є домом красивої архітектури характерних для Польщі багатоповерхових будинків та відкритим ринком. Ви можете купити там різноманітні речі, починаючи від свіжої продукції, до одягу та речей побуту, або просто подивитись на людей.

Культура

Міжнародний Мальтійській театральний фестиваль проводиться кожного червні. Місто наповнюється вуличними виставами. Більше ніж 100 шоу відбувається протягом фестивалю.

Також відбуваються періодичні нічні дива, такі як Ніч музеїв, коли музеї відкриті допізна, безкоштовні для відвідувачів, мають різні експозиції.

Проте, найбільша вечірка відбувається 11 Листопада. Це подвійне святкування – День незалежності Польщі, а також День міста. В цей день, св.. Мартін очолює парад на вулицях, відкриваючи фестиваль. Не пропустіть та скуштуйте мартінські рогалі – круасани, наповнені мигдалем, насінням та джемом. Вони продаються лише в цей день.Топ
Сторінки:   1

Коментарі (2)


Kat
день: 2012-09-23
Rate: 4.5 /5.0
4/5
Безпека
4/5
Міський транспорт
5/5
Вакансії
5/5
Ресторани та бари
Що таке ваше улюблене місце на вашому місті:
The main square!
Загальні коментарі:
I love this city! So good for foreign. I found even a place to take art classes in english! I recomend it for everybody who lovd drawing and painting. Their email is osartystyczna[at]gmail.com
imtiaj
день: 2012-04-23
Rate: 3.0 /5.0
3/5
Безпека
3/5
Міський транспорт
3/5
Вакансії
3/5
Ресторани та бари
Що таке ваше улюблене місце на вашому місті:
DHAKA
Загальні коментарі:
WELL
Сторінки:   1

Ваша думка дуже важлива для нас...

Be Honest!

Share your opinion about the city with others. Write what you like or dislike, what are your favorite places, what is worth seeing. You can also discuss about public transport, entertainment, prices, people and life style in a particular polish city.

Would you recommend this city to others?

Comment:

Ім'я або нік
Місто
Безпека
Міський транспорт
Вакансії
Ресторани та бари
Що таке ваше улюблене місце на вашому місті:
Загальні коментарі:
Re-write code from image: