Вища освіта в Польщі, освіта у Польщі - Освіта Поль, Навчання в Польщі

Cracow

°C

Погода

ВІТЕР: m/s,
ТИСК hPa

Market Square

Wawel Castle by night

Historic synagogue in Kazimierz district

Inner court of Wawel Castle

Inside Cloth Hall on Market Square

Historic Salt Mines in Wieliczka

Краків – це найстаровинніше місто, колишня столиця і місце розташування резиденцій королів. Воно розташоване в долині на півдні Польщі на берегах Вісли не далеко від гір Татри. Завдяки зручному розташуванню це гарна точка відправлення в подорож до Закопаного і Вроцлава.

Краків – це місто занурене в історію. Століттями воно залучало вчених і артистів з усього світу. Це їхній талант і уява створила це гіпнотизуючи місто, повне історичних реліквій і архітектури, що відображає тренди Європейського мистецтва. Місто теж відоме як північні Афіни або другий Рим.

Центр міста може похвалитись красивими будівлями, багатими церквами, чаруючими площами і парками з статуями. Одного дня не достатньо, щоб насититись емоціями, що дає це місто. Атмосфера Кракова надихає багатьох іноземних митців і артистів. Відвідувачі закохуються в це місто і завжди повертаються сюди. Подорож до Кракова - це подорож в часі. На вузьких вуличках Старого міста з широкими мурами складається враження, що час зупинився (наприклад вулиця Канонічна). Не дивно, що місто включене в перелік спадщини UNESCO.

ОСНОВНІ РОЗВАГИ:


Головна базарна площі

Головна площа міста (Площа Ринок) це найбільша міська середньовічна площа (простягається на 200-метрів в довжину) в Європі. Це центр культурного і соціального життя міста. Тут відбуваються концерти та ярмарки, вона слугує місцю зустрічі туристів і місцевих жителів.

Дивлячись на площу з сходу, на виході розташований костел святої Марії. Кожної години, дзвони костелу сповіщають час з найвищої башти, ще в 13-му столітті вони сповіщали про напади татар. Площа Ринок – це також місце, де туристи можуть стати свідками місцевих традицій, характерних Кракову, наприклад ходьбу Lajkonik – розважальний кінь Кракова (Липень), вступ на престол короля-Птахолова, грудневі змагання вертепів.

Сукенніци, що розташовані в центрі, конструкція, що збереглася ще з 12-го століття, були побудовані для торгівлі одягом. Сьогодні, Ви може купити сувеніри або відвідати мультимедійний історичний музей, що розташований в підвалі.

Королівський замок

Кілька тисяч метрів від Площі Ринок розташований Королівський палац. З Вавельського пагорба Вам представиться чарівна панорама Кракова. Вавельська катедра була свідком коронацій та поховань. Ця будівля має більше тисячорічної історії. Відвідувачі обов`язково мають побачити монастир в стилі Ренесанс в замку та королівські кімнати завішані фламандськими гобеленами. Вавельська катедра це польський Пантеон, в якому похоронено багато королів, національних героїв та поетів.

Казимир

Казимир – це сьогодні найбільш популярний район міста. В минулому – це окреме поселення, тепер це сусідній район, легко доступний з Вавельського пагорбу. Казімір знайшов своє місце на екрані завдяки Стівену Спілбергу, який прийшов сюди, щоб зняти «Список шиндлера», багаторазового домінанта Оскара. Прикрашений старовинними будівлями, Казимир був домівкою багатьох єврейської популяції Кракова до 1939. Відвідувачі можуть насолоджуватись численними синагогами і традиційною кухнею в одному з фешенебельних ресторанів. Кожного літа тут відбувається Фестиваль єврейської культури, який притягує відвідувачів з всього світу.

КУЛЬТУРА

Хто бажає відчути дух Польщі, дозвольте це зробити в Кракові - написав Вільгельм Гельман. Відвідування Кракова – це свято для любителів музики, мистецтва, літератури та поезії. Місто відоме своїм Старим театром, домом популярних акторів в Польщі. Найкращі постановки, відбуваються саме тут. В Кракові 13 театрів, а також Філармонія. Краківські Галереї експонують твори як сучасного, так і класичного мистецтва. Це центр культурної уваги любителів мистецтва.

Не забудьте спробувати традиційну кухню в Кракові. На Площі ринок розміщено багато ресторанчиків та кафе, кофейні, що пропонують інтернаціональну та локальну кухню.

ОСВІТА

Краків - це відомий та шанований академічний центр. Кожного року більше 170,000 студеньів вступають в інститутів вищої освіти в Кракові. Найбільші з них це 650-ти річний Ягелонський університет (заснований 1364 р.), який разом з медичною школою (Медичний коледж) налічує понад 45,000 студентів та 6,700 представників університету. Інші навчальні заклади це Краківський технологічний університет, Краківський економічний університет, AGH Університет технології, Академія мистецтв, педагогічні коледжі, бізнес школи.

Топ
Сторінки:   1

Коментарі (3)


Marco
день: 2011-05-24
Rate: 3.0 /5.0
1/5
Безпека
3/5
Міський транспорт
5/5
Вакансії
3/5
Ресторани та бари
Що таке ваше улюблене місце на вашому місті:
Akure
Загальні коментарі:
I would like to be in poland. Thanks
Patrick
день: 2011-01-22
Rate: 3.5 /5.0
4/5
Безпека
3/5
Міський транспорт
3/5
Вакансії
4/5
Ресторани та бари
Що таке ваше улюблене місце на вашому місті:
Cracow's Historic Centre
Загальні коментарі:
What a wonderful city to visit. There is so much rich heritage that can be experienced in a easy walk. We visited the Old Jewish Sector, the Crown Royalty sector of Kings, the statue of Pope John II, and the center city and market square. So wonderful, so nice, such warmth. Do not pass up an opportunity to visit Krakow.....
Loulou
день: 2011-01-05
Rate: 3.0 /5.0
3/5
Безпека
3/5
Міський транспорт
3/5
Вакансії
3/5
Ресторани та бари
Що таке ваше улюблене місце на вашому місті:
Not yet.
Загальні коментарі:
Going to Krakow for a few days on holidays, and would like to know where to go out and see places, don't speak Polish?
Сторінки:   1

Ваша думка дуже важлива для нас...

Be Honest!

Share your opinion about the city with others. Write what you like or dislike, what are your favorite places, what is worth seeing. You can also discuss about public transport, entertainment, prices, people and life style in a particular polish city.

Would you recommend this city to others?

Comment:

Ім'я або нік
Місто
Безпека
Міський транспорт
Вакансії
Ресторани та бари
Що таке ваше улюблене місце на вашому місті:
Загальні коментарі:
Re-write code from image: