Вища освіта в Польщі, освіта у Польщі - Освіта Поль, Навчання в Польщі

Wroclaw

°C

Погода

ВІТЕР: m/s,
ТИСК hPa

Wroclaw's Old Town

Tumski's Bridge

Japanese Garden on Tumski Island

Wroclaw stadium build for EURO 2012

Colorfull Multimedia Fountain

Вважається одним з найгарніших міст Центральної Європи, Вроцлав гарно розташований на берегах ріки Одра з 112-ма мостами та 12-ма островами, кажуть, що він подібний на Венецію або Амстердам. Вроцлав приваблює туристів як магніт завдяки своєму розташуванню, помірному клімату, цікавій історії та гостинним населенням.

Вроцлав це місто з чудовим управлінням. Серед інших міст Європи це місто номер один, якщо мова йде про управління фондами Європейського союзу. Більшість городян самостійні, без конкретної належності до партії. Матчі Євро 2012 будуть також відбуватись тут. Вроцлав це також один з найкращих кандидатів на позицію Столиця культурної Європи 2016.

Столиця Сілезії може похвалитись фантастичною архітектурою, якій притаманні богемський, германський, австрійський та пруський стилі. Старе місто, є другим за площею ринком в Європі,Площа ринок це дорогоцінний камінь, яки Ви не можете оминути. Ви можете проводити години, блукаючи лабіринтами вуличок з бруківки та алей, зазираючи в магазинчики з сувенірами і мистецькі галереї і залишаючись з почуттям, що Ви ледь торкнулися міста. Безліч кав`ярень, з пропозиціями швидких перекусок і смачних десертів, що дасть змогу мати розривку між тривалими екскурсіями.

Візит міста не можливий без подорожі на острів Тумський - церковні квартали та колосальні готичні базиліки та чотири маленькі церкви. Цегельні вулички, відсутність урбаністичних елементів та гасові лампи на ліхтарях створюють містичну атмосферу і ілюзію повернення на кілька сторіч в історію. Якщо Ви залишаєтесь на кілька днів, забронюйте круїз по річці Одра, щоб насолодитись міськими мостами, протягом Травня та Жовтня.

Для отримання справжнього польського досвіду, дослідіть блошиний ринок недільним ранком в районі Низькі Лакі, де Ви можете купити як каже польське прислів`я «мило та овочеві консерви», що означає практично все.

Сьогодні Вроцлав – це в основному місто університетів, яке з культурної точки зору є неперевершеним. Багато фестивалів та різноманітних заходів організовуються тут протягом року, найбільш відомі з них це Wratislavia Cantas, де церкви Вроцлава перетворюються в музичні зали. Святкування Нового року на Площі ринок завжди приваблює хмари люду. Вроджена польська винахідливість «створення чогось з нічого» проявляється в дизайні інтер`єрів барів.

Ви можете випити гальбу Тиского, стдячи в шафі або в середньовічній тюрмі, насолодитись ароматним смаком горілки Бізон з яблучним соком в барі, що нагадує корабель Колумба або випити шот (з полуничним сиропом, горілкою і соусом Табаско) лице в лице з Леніном і перед лицем інших членів комуністичної партії в барі періоду до 1989 р.

Зустрічаючи гномів на вулицях Вроцлава після вашої вечірньої прогулянки не дивуйтесь, це не наслідок вживання алкоголю. Вони розміщені в різних частинах міста адміністрацією як пам`ять Оранджевій Альтернативі, найбільш яскравій опозиції польському комунізму, учасники якої малювали оранжевих гномів на пропагандистських листівках. Сьогодні, маленькі кам`яні фігурки можна побачити на вуличному ліхтарі, в процесі прання на берегах річки Одра, або в польоті на голубі.

Як четверте найбільше місто в Польщі і репрезентативний польський мегаполіс, Вроцлав може запропонувати багато урбаністичних цікавинок.

Культура


Вроцлав це місто, яке дихає культурою. В ньому розташований оперний театр, оперетта і багато театрів. Місто є батьківщиною Єжи Гротовскі, експериментатора Театру-Лабораторії, а також поета Тадеуша Розевіча, засновника вроцлавського Театру пантоміми, Генріка Томашевські. . Вроцлав може гордитись великою кількістю музеїв, які варто відвідати.

Однією з привабливих пам`яток Вроцлава є Панорама Раклавіце, намальована групою митців, якими управляв Ян Стика і Войцех Косак. Це гігантське полотно, яке створено в форматі 360 градусів, 120 метрів окружністю та 15 метрів в висоту, яке показує Битку за Раклавіце, в якій поляки під командуванням Тадеуша Костюшки перемогли росіян в 1794.

Навчання

Якщо Ви гуляєте по Старій Площі ринок, важно не звернути увагу на архітектуру барокко Вроцлавського університету, і Леопольдін хол всередині з його чарівними ілюстраціями та ліпнинного декору, а також на університетську церкву з її чарівними фресками.

Вроцлавський університет є одним з 35 вищих навчальних закладів в місті. Він має багато понад 300-х річну історію. З початку 20-го століття, Університет Вроцлава виховав 9 нобелівських лауреатів, таких як Теодор Момсен, Фліп Ленард, Едуард Бухер, Поль Ерліх, Фрітц Хабер, Фрідріх Бергіус, Ервін Шрюдінгер, Отто Штерн та Макс Борн. Сьогодні Університет в Вроцлаві найбільший в регіоні, в ньому навчається більше 40,000 студентів та близько 1300 аспірантів на 10 факультетах. Вроцлавський університет відомий не лише навчальними досягненнями. Протягом фестивалю Джимі в 2007 році було побито рекорд в грі на гітарі.

Топ
Сторінки:   1

Коментарі (3)


bharat
день: 2015-06-18
Rate: 5.0 /5.0
5/5
Безпека
5/5
Міський транспорт
5/5
Вакансії
5/5
Ресторани та бари
Що таке ваше улюблене місце на вашому місті:
Mounttabu
Загальні коментарі:
thanks
bharat
день: 2015-06-18
Rate: 3.0 /5.0
maly
день: 2013-01-21
Rate: 4.8 /5.0
5/5
Безпека
5/5
Міський транспорт
4/5
Вакансії
5/5
Ресторани та бари
Що таке ваше улюблене місце на вашому місті:
tabi kide Rynek ve old town.
Загальні коментарі:
Kesinlikle mükemmel bir şehir, genç ve dinamik yapısı okul hayatı için mükemmel bi yer. Canınız sıkıldıgında gidebileceğinz çok farklı ortamlar var, sinema, tiyatro, gece klüpleri, barlar ve niceleri. Zamanın nasıl akıp gittiğini fark edemeyeceğiniz bir şehir.
Сторінки:   1

Ваша думка дуже важлива для нас...

Be Honest!

Share your opinion about the city with others. Write what you like or dislike, what are your favorite places, what is worth seeing. You can also discuss about public transport, entertainment, prices, people and life style in a particular polish city.

Would you recommend this city to others?

Comment:

Ім'я або нік
Місто
Безпека
Міський транспорт
Вакансії
Ресторани та бари
Що таке ваше улюблене місце на вашому місті:
Загальні коментарі:
Re-write code from image: